“Stil Konuşmadan Kendini Anlatmaktır" mottosuyla yola çıkan Franko Armondi Markası 1987 yılında ilk olarak Fransa'ya ihracat yaparak Türk Derisi’nin Avrupa'daki tanıtımına ön ayak oldu. Hollanda, İspanya, İngiltere, Almanya gibi Avrupa'nın önemli bölgelerinde Türk Derisi ihracatında başarılı bir yol almaktadır. 

Dünya trendlerini yakından takip ederek, kendi trendiyle de deri modasına öncü olmayı prensip haline getiren Franko Armondi, tüm tasarım ve imalatını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Rusya, Ukrayna, Kazakistan, tüm Balkan Ülkeleri, Kanada, ABD ve dünyanın 62 ülkesine nitelikli lüks derileri, toptan ve perakende olmak üzere satışıyla beraber yüksek kalitede üretmektedir.

Tarihçe

1986 Yılında Beyazıt'ta iki makinalı bir atölyede ticari hayatına başlayan marka iş insanı Faruk Sarı tarafından kurulmuştur.

1987 yılında yoğun olarak Avrupa Ülkelerine ihracat yaparak sektöre hızlı bir giriş yapan firma; 1991 yılında Rusya pazarı ve Balkan Ülker’inde ticari hacmini daha da büyüterek dünya markası olma yolunda önemli adım atmıştır. 

Günümüzde Zeytinburnu ve Laleli’de iki showroom ve iki perakende mağazasıyla çalışmakta, Sefaköy’de 1500 m2’lik alanda üretim yapıp, dünyanın dört bir yanına satış yapmaktadır. Aynı zamanda güncel teknolojileri de yakından takip eden Franko Armondi online satışta ve sosyal medya kanallarında sektörde öncü olan adımlar atmaktadır.

Temel Değerler

* Deri giyim üzerine dünyanın en kaliteli ürünlerini en yeni trendlerle tüketiciye sunmak. 

* Geniş ürün yelpazesiyle ve 6000 ürün seçeneğiyle tamamen müşteri memnuniyeti odaklı, kişiye özel, ısmarlama terzi mantığıyla çalışmak.

* Franko Armondi hayalinizdeki deri tasarımını gerçeğe dönüştürmeyi misyon edinmiştir.

* Franko Armondi 6000 tasarımıyla dünyadaki en zengin koleksiyona sahip olup, binlerce modelin kalite ve model standartı en ileri seviyedeki bilişim programlarıyla profesyonel bir şekilde takip edilmektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız