Kargo

#Önemli Bilgilendirme#

https://online.frankoarmondi.com'dan iş günlerinde saat 16:00'ya kadar verdiğiniz siparişler ürünlerimiz stoklarımızda mevcut ise 1-3 gün içerisinde kargoya verilir. Satın alınan ürün(ler) eğer stoklarımızda bulunmuyorsa mağazalarından tedarik edilmektedir. Satın almış olduğunuz ürünlerin tedariği 4-5 iş günü sürebilmektedir. Hava koşulları, doğal afetler nedeniyle kargolamada gecikmeye sebebiyet verebilir. 

Cuma günü verilen siparişlerin işlem süresi takip eden ilk Pazartesi günüdür.

Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde ulaşan siparişleriniz takip eden ilk iş gününde işleme alınarak kargoya teslim edilir. 

Stoklarımız sipariş ve kampanya yoğunluğumuz neticesinde anlık değişebilmektedir.

Ürün detay sayfasında teslimat için belirttiğimiz zaman, kargo firmasının teslimatı gerçekleştirebileceği zamana göre %100 oranında toleranslıdır. Yılbaşı,bayram ve özel günlere denk gelen dönemlerde yoğunluk nedeni ile belirtilen süre bir miktar aşabilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.
Taşıma sırasında oluşacak hasarlardan kargo firması sorumludur. Bu sebeple,siparişiniz size ulaştığında,kargo görevlisinin yanında paketinizi açmanızı ve ürünlerin hasarsız olduğundan emin olmanızı önemle rica ederiz.Üründe herhangi bir hasar olması durumunda,kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip ürünü teslim almayınız ve en kısa sürede [email protected] adresine e-posta veya +90 212 558 91 12 numarasından telefon ile bize bilgi veriniz.

Teslimat Yöntemi
Siparişlerinizin teslimatı Aras kargo güvencesiyle,en hızlı ve güvenilir şekilde yapılmaktadır. 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo BEDAVA'dır. Diğer Ülkelere göre kargo fiyatları değişiklik gösterebilmektedir..
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız